Pokaz slajdĂłw
deweloper.gif

Ulubione

 
Strona główna
OSZUŚCI KONTRATAKUJĄ

Jak się okazuje oszuści na naszych osiedlach nie zrezygnowali z działalności. Nadal trzeba zachować czujność i dobrze pojętą podejrzliwość. 

Zwracamy się do mieszkańców z prośbą o zwrócenie uwagi szczególnie na starszych członków rodziny i sąsiadów. Cytujemy fragment pisma skierowanego do nas przez Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie.

"W ostatnim czasie Policja ponownie odnotowała przypadki oszustów wyłudzających pieniądze od starszych, samotnie mieszkających osób. Sprawcy kontaktują się telefonicznie ze swoją ofiarą, podając się za członka rodziny, policjanta lub prokuratora i wykorzystując łatwowierność starszych osób wyłudzają od nich znaczne kwoty pieniędzy. W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o współpracę i zwrócenie uwagi mieszkańców SMLW na powyższą tematykę (...)".

Przeczytaj ostrzeżenie Policji - kliknij TUTAJ

Nowy budynek na Broniewskiego

Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi prezesa Zarządu Spółdzielni, pana Szymona Rosiaka dotyczącej inwestycji przy ul. Broniewskiego. Warto poznać argumenty Spółdzielni i wyrobić sobie samodzielnie zdanie.

Film zamieszczamy dzięki uprzejmości portalu miejscowa.pl

Aby odtworzyć film - kliknij tutaj.

 

KONKURS OFERT NA WYKONANIE BUDYNKÓW

Zachęcamy do zapoznania się z KONKURSEM OFERT ogłoszonym przez Spółdzielnię, na budowę dwóch budynków wielorodzinnych na osiedlu Przylesie w Jabłonnie.

Z pełną treścią ogłoszenia MOŻNA SIĘ ZAPOZNAĆ TUTAJ

<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 4 z 7

(C) 2008 SML-W - Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa - Legionowo
05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 11; NIP 531-000-46-44, Nr regon 000492003

designed by byokko

statystyka