Pokaz slajdĂłw
deweloper.gif

Ulubione

 
Strona główna
10 listopada - wolne

Informujemy, że w dniu 10 listopada (poniedziałek) Spółdzielnia będzie nieczynna.

Odbiór dnia wolnego za święto przypadające w sobotę (1 listopada).

 Za utrudnienia przepraszamy.

CERTYFIKAT DEWELOPERA do 2016 r.

Polski Związek Pracodawców Budownictwa przyznaje firmom deweloperskim Certyfikaty Dewelopera będące poświadczeniem wiarygodności i fachowości tych firm.  

W dniu 16 października przedstawicielki Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Legionowie odebrały przedłużony na dwa lata Certyfikat Dewelopera, ważny do 2016 r.

Wszystkie wnioski o przedłużenie Certyfikatu, w tym również ten złożony przez Spółdzielnię, zostały sprawdzone pod względem formalnym. Została też dokonana ekspertyza ekonomiczno-finansowa firm na podstawie przedłożonych dokumentów. W wyniku przeprowadzonej analizy wykonanych ekspertyz Kapituła Certyfikatu Dewelopera postanowiła przedłużyć ważność Certyfikatu na kolejne dwa lata.

Zdjęcia z wręczenia Certyfikatu:

Image   Image  

Image   Image

Czytaj całość...
W SPRAWIE PLAKATÓW
W związku z licznymi uwagami mieszkańców oraz rozpoczynającą się kampanię wyborczą do samorządu informujemy, że wszystkie plakaty i ulotki umieszczane bez zgody SML-W na obiektach, które są własnością Spółdzielni lub są przez nią administrowane będą bezwzględnie usuwane. Przypominamy, że: zgodnie z art. 63a kodeksu wykroczeń, każdy kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nie przeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez wymaganej zgody właściciela lub zarządcy budynku, ogrodzenia, klatek schodowych, latarni itp., podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny.
Osoby lub organizacje zainteresowane umieszczaniem plakatów proszone są o kontakt z panią Elżbietą Włodarską pokój nr 16 (tel. wew. 1143) lub w sprawie plakatów wyborczych z Działem Obsługi Zarządu - pokój nr 3 (tel. wew. 1181 lub 1182) biurowiec SMLW, ul. Jagiellońska 11.
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 4 z 5

(C) 2008 SML-W - Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa - Legionowo
05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 11; NIP 531-000-46-44, Nr regon 000492003

designed by byokko

statystyka