Pokaz slajdĂłw
deweloper.gif

Ulubione

 
Strona główna
OSZUŚCI i ZŁODZIEJE

Ostrzegamy przed oszustami.

Na spółdzielczych osiedlach od czasu do czasu pojawiająsię osoby, próbujące wyłudzić pieniądze pod różnymi pretekstami od mieszkańców.

Ostatnio podają się za przedstawicieli firmy współpracującej ze Spółdzielnią, twierdzą, że sprawdzają szczelność okien i naciągają ludzi - pobierają zaliczkę na wymianę i wmawiają, że 50% kosztów wymiany pokryje Spółdzielnia. Uwaga! To oszustwo!

PRZECZYTAJ APEL LEGIONOWSKIEJ POLICJI kliknij tutaj

Publikujemy list jednej z mieszkanek, która miała do czyniania z innym typem oszustwa, ku przestrodze:

Szanowni Państwo,
chcę zawiadomić, że pojawił się nowy rodzaj oszusta, który w domofonie przedstawia się jako "Sąsiad" (nie wykluczone, że może się także zdarzyć wersja "Sąsiadka").

W sobotę (20 września) ok. 16.30 spotkało mnie takie oto zdarzenie:
po kilku godzinach nieobecności wróciłam do domu i od razu wpadłam w zamieszanie i rozkojarzenie - obskoczyły mnie bowiem moje dwa głodne koty, które od rana były same w domu, w tym momencie rozdzwonił się telefon i rozległ się domofon. Zgłosiłam się do domofonu, męski głos przedstawił mi się "Sąsiad", ja - niepozbierana jeszcze po wyjeździe, gdzieś w głowie stwierdziłam, że to znajomy głos sąsiada z parteru i nacisnęłam przycisk w domofonie. Po chwili na progu mojego mieszkania wyrósł nieznany mi wysoki młody człowiek, który uwodzicielsko zajrzał mi w twarz i zapytał, czy go poznaję, zdziwił się, kiedy zaprzeczyłam, bo przecież jest - jak powiedział - "synem Pani Beaty" (żadnej pani Beaty nie znam!!!) i chce pożyczyć "tylko na godzinkę 100 złotych, "albo chociaż z pięćdziesiąt" (tak powiedział). Tu mi nagle zaświtało w głowie, że to oszust! Młody człowiek wcisnął się już do przedpokoju i zaczął wodzić wzrokiem po moim pokoju, widocznym jak na dłoni w małym M-2. Przestraszyłam się, bo wiedziałam, że obok w mieszkaniach, a także na piętrze nade mną nikogo nie ma. Na szczęście intruz jakoś mi uwierzył, choć nie od razu, że jestem ubogą emerytką i wyszedł.
Pierwszy raz zdarzyła mi się taka historia. Nigdy nikogo obcego nie wpuszczam do klatki, jestem bardzo ostrożna, sprawdzam. Niestety, wystarczy chwila nieuwagi i zmęczenie (byłam po nieprzespanej nocy, mam ostatnio duże kłopoty ze zdrowiem i mnóstwo zmartwień z tego powodu).
Proszę ostrzec mieszkańców. Mieszkanka os. Sobieskiego

Spółdzielcza kablówka

Już 29 października startuje nowa promocja Spółdzielczej Sieci Telewizji Przewodowej. Spółdzielcza kablówka przygotowała bardzo ciekawą ofertę.

Więcej na stronie: www.sstplegionowo.pl

 

Uwaga! Zmiana!

Od dnia 1 września 2014 roku gotówkowe wpłaty za zużycie wody będą przyjmowane w pokoju numer 4 wyłącznie w poniedziałki w godz. 10.00 - 18.00.

Za utrudnienia przepraszamy.

<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 4 z 5

(C) 2008 SML-W - Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa - Legionowo
05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 11; NIP 531-000-46-44, Nr regon 000492003

designed by byokko

statystyka