Pokaz slajdĂłw
deweloper.gif

Ulubione

 
Strona główna
Wycinka drzew
W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie przyrody i ustawy o lasach (Dz. U. z 2016 r. poz. 2249) od 1 stycznia 2017 r. spółdzielnie mieszkaniowe oraz wspólnoty mieszkaniowe nadal obowiązuje nakaz uzyskania pozwolenia na wycinkę drzew. Nie mogą one skorzystać z prawa usuwania drzew bez zezwolenia. Informacje te potwierdza również Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Legionowo.
Zmieniona ustawa o ochronie przyrody oraz zmiany w ustawie o lasach, które weszły w życie 1 stycznia tego roku, częściowo znoszą obowiązek uzyskania zezwolenia na wycinkę drzew lub krzewów. Obecnie prywatni właściciele nieruchomości mogą bez zezwolenia usunąć drzewa lub krzewy na swoich posesjach.
Konieczny do spełnienia jest jednak warunek, że działanie to nie jest związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.
SPEKTAKULARNE PRZYLESIE

Widziałeś już osiedle Przylesie? Nigdy tam nie byłeś? Tereaz masz niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć je... z lotu ptaka! Jeżeli mieszkasz na osiedlu Przylesie lub często je odwiedzasz teraz możesz spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy!

Zapraszamy do obejrzenia fantastycznego filmiku nakręconego z powietrza. Miłego oglądania!

Kliknij tutaj, żeby odtworzyć film w serwisie YOUTUBE

Konkurs ofert na budowę budynku
Zapraszamy do udziału w konkursie ofert na budowę budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia  KLIKNIJ TUTAJ

<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 4 z 6

(C) 2008 SML-W - Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa - Legionowo
05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 11; NIP 531-000-46-44, Nr regon 000492003

designed by byokko

statystyka